Deset věcí, které nastávající maminky hledají na internetu a na které se ptají v diskuzích nejvíce:

  1. Nejvíce maminky zajímá přirozeně těhotenství, a to zejména týden po týdnu, aby měly představu, co je čeká, na co se připravit a z čeho naopak nemít strach. Proto jsem pro Vás zpracovali unikátní sérii článků, kde rozebíráme Těhotenství týden po týdnu.
  2. Na druhém místě se umístil dotaz, jak rozpoznat, že je žena těhotná, jaké jsou příznaky a co můžete v nejbližších dnech očekávat. Vše jsme se pokusili shrnout v článku Jak rozpoznat těhotenství a co dělat.
  3. Trojici nejčastějších dotazů uzavírá téma porodu, konkrétně Vyvolaný porod + alternativní metody vyvolání porodu.
  4. Pod úvodní trojicí nalezneme téma z oblasti sexu. Není jisté zda je to díky zvídavosti budoucích maminek či spíše tatínků. Proto jsem toto téma rozebrali v článku Sex v těhotenství.
  5. Mezi nejnáročnější životní období ženy bezesporu patří šestinedělí, dobu, kdy je žena zranitelnější a na kterou je potřeba se připravit. Na co konkrétně naleznete v naší rubrice Šestinedělí, kde se tomuto tématu budeme pravidelně věnovat.
  6. Druhou polovinu desítky nejčastějších dotazů začíná oblast zdravého životního stylu, konkrétně cvičení. Je velmi důležité, aby budoucí maminka cvičila správně a neohrožovala tak sebe i děťátko, proto budeme na toto téma uveřejňovat sérii článků, které naleznete v kategorii Cvičení v těhotenství.
  7. Jednou z nejroztomilejších fází děťátka je období mezí prvním a třetím rokem života – zkrátka batolata. Také jim věnujeme celou sekci, kde naleznete množství článků, tipů a rad na téma Batole.
  8. Jedním velkým problém dnešních párů je, že ač se snaží sebevíc, ne a ne počít děťátko, a to i v případě, že jsou budoucí rodiče zdraví, ve správném věku a aktivní. Malou nápovědou proto může být článek s nápovědou Nejlepší poloha pro otěhotnění.
  9. V dnešní moderní době je zcela samozřejmé, že se o těhotenství zajímají i muži. Právě pro ně jsme připravili samostatnou kapitolu Pro Fotříky, kde naleznou nejčastější dotazy z pohledu tatínka, rady, tipy a osobní zkušenosti tatínků.
  10. A výčet nejhledanějšího nám uzavírají různé výpočty, ať již se jedná o výpočet ovulace, sazbu mateřské či výši rodičovského příspěvku. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili kategorii Kalkulačky, kde dospějete ke správným výsledkům dle vašich individuálních parametrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *