Jsme parta mladých maminek a tatínků, budoucích rodičů ale i singles jedinců, kteří si říkali, že budeme své děti vychovávat určitě jinak než naše maminky a tatínkové.

Realita se ale odvíjí naprosto opačně než naše představy a přání, a proto často za rodiči spěcháme pro radu. Bohužel ne vždy jsou rodiče po ruce, mezi námi či na stejné „komunikační vlně“ a tak nezbývá než hledat radu u přátel, známých, kolegů nebo prostě na internetu.

Náš web jsme připravili právě pro ty nadcházející i stávající mladé rodiče, kteří někdy občas a někdy častěji, poradit potřebují. Snažíme se zde předkládat nejčastější a nejzajímavější otázky s odpověďmi odbornými ale také vlastní zkušenosti. Naleznete u nás rady a tipy, návody, ale také příběhy ze života dobře kvalifikovaných mamim ať již z úplných rodin, matek samoživitelek či mladých osamocených tatínků. Zároveň zde naleznete pohledy mužů, pro které je těhotenství či rodičovství první velká neznámá a každý den je pro ně jedno velké překvapení a událost.

Doufáme, že se Vám stránky budou líbit a naleznete na nich všechny informace, které hledáte a potřebujete. Zároveň Vás prosíme, pokud máte podmět pro zlepšení či typ na téma, které by Vás zajímalo a u nás jste ho nenalezli, nebojte se nám o tom napsat na adresu: info@maminyamimina.cz

Díky za Váš čas a celý náš tým Vám přeje, aby Vaše děti rostly ve zdraví do krásy a moudrosti, čímž budou nejen Vám ale i okolnímu světu činit každý den nezapomenutelným 🙂