Veletrh PRODÍTĚ 2018


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/www/maminyamimina.cz/www/maminyamimina.cz/wp-content/themes/starmile/includes/theme.php on line 838

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/www/maminyamimina.cz/www/maminyamimina.cz/wp-content/themes/starmile/includes/theme.php on line 839

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/www/maminyamimina.cz/www/maminyamimina.cz/wp-content/themes/starmile/includes/theme.php on line 840

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/www/maminyamimina.cz/www/maminyamimina.cz/wp-content/themes/starmile/includes/theme.php on line 856

V březnu se v Brně opět konal jeden z největších veletrhů – ProDítě. K vidění byly všechny možné dětské a hlavně miminkovské produkty od kočárků, přes autosedačky, až po pleny a textil. Jednotliví výrobci zde prezentovali své novinky. Hlavním tématem však bylo cestování s dětmi.

Výrobce Britax Römer zde představil autosedačku Dualfix i – Size, která zvítězila v soutěži iF Design Award 2018 v kategorii Dětské produkty.  Hodnocen byl především design a bezpečnost.

Autosedačka Dualfix i – Size

je vhodná pro děti od narození do 105cm (4 roky) a její velkou výhodou je možnost otáčení o 360°, což zajišťuje maximální komfort při usazování a zapínání jak pro dítě, tak pro rodiče. Sedačka umožňuje 6 posuvných poloh v obou směrech a slibuje pohodlný a zdravý spánek pro nejmenší miminka i pro větší děti do čtyř let. Stylové látky a veškeré obaly jsou vyráběny výhradně v Evropě a dodávány v těchto provedeních: Cosmos Black, Flame Red, Storm Grey, Olive Green, Moonlight Blue, Wine Rose, Blue Marble, Sand Marble and Mystic Black„Novinka Dualfix i – Size byla vyvinuta v Německu v renomovaném Britax Römer crash centru a Vašemu dítěti poskytuje optimální bezpečnost podél celé sedačky“, uvádí Lukáš Fiala, marketingový ředitel firmy Baby Direkt, která je výhradním distributorem značky Britax Römer pro Českou a Slovenskou republiku.

Kočárek B Motion: Edice pro český a slovenský trh

Skvělý prodejní tah německého výrobce Britax Römer. Na základě vyjednávání zástupců výhradního distributora pro české a slovenské trhy – firmy Baby Direkt, se rozhodlo o výrobě jedinečné barevné kolekce pro kočárky Britax Römer B Motion 4, 3 a Agile. Protože je známo, že čeští a slovenští zákazníci preferují  výrazné barvy a kočárky B Motion a Agile patří mezi nejprodávanější na těchto trzích, tato speciální edice byla jasnou volbou a výborným tahem. Můžeme si tedy vybírat ze tří nových motivů – Geometric Black, Geometric Red Wine a jarní Butterfly Flowers.

Nová kolekce české značky Zopa, která vznikla za spolupráce s českými rodiči.

Oblíbená česká značka Zopa představila novou kolekci pro rok 2018, při jejíž tvorbě opět zohlednila připomínky a požadavky českých maminek a tatínků.  Jako hlavní novinky představil výrobce designový sportovní kočárek Zopa Mion, kombinovaný kočárek Mystic, autosedačka Zopa X1 plus i-Size nebo designové bambusové nádobí. „Produkty naší značky se výrazně posunuly v oblasti designu a přitom stále splňují jeden z nejvýznamnějších požadavků českých zákazníků – nabízí vysokou kvalitu za přijatelnou cenu,“ uvedl produktový manažer značky, Petr Horáček.

Sportovní kočárek Zopa Mion

nabízí maminkám nejen praktičnost z pohledu snadného ovládání a nízké hmotnosti kočárku, ale i krásný módní kousek díky propracovaným detailům jako je madlo z ekokůže nebo designové disky na sedmipalcových, odpružených kolečkách. Pohodlí při jízdě dětem zajistí polohovatelná zádová opěrka i libovolně nastavitelná opěrka na nohy.  Výrobce myslel opravdu na vše a tak i přenášení kočárku vyřešil prakticky – složený kočárek lze díky popruhu přenášet jako sportovní tašku.

27new 29new

Kombinovaný kočárek Mystic

je také vyřešen prakticky a funkčně. Nabízí výškově nastavitelnou rukojeť, automatickou aretaci předních koleček a odpružení, takže je vhodný i pro jízdu v terénu. Na základě požadavků veřejnosti Zopa upravila velikost korbičky pro novorozence. S rozměry 80 cm na délku a 34 cm na šířku zákazník nemusí mít obavy, že by se do ní nevešlo dítě ve fusaku..

02newe001_a079_e001_a095_

Autosedačka  X1 plus i-Size

Je výrobcem doporučována jako doplněk ke kočárku Mystic. Vyrobena dle nejnovější normy i-size. Komfort při jízdě Vašemu děťátku zajistí záhlavník s paměťovou pěnou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Velikonoční štěstí :)

Jaký je rozdíl mezi mužem a ženou?