UNIKÁTNÍ SAMOLEPKOVÁ KNÍŽKA

Narodilo se Vám miminko? Píšete miminku deníček nebo se chystáte tvořit album? Jste rozhodnutá zaznamenat všechny neopakovatelné okamžiky a zážitky v jeho životě?

Můj první kalendář je pro Vás ideální nástroj k uchování všech vzpomínek. Jednoduše, rychle a přehledně můžete zaznamenat všechny milníky Vašeho miminka a opakovaně se k nim vracet.

 

Můj první kalendář je unikátní samolepková knížka, která slouží pro zaznamenání všech krásných a nových okamžiků po narození dítěte. Na každém zážitku s miminkem záleží, obzvlášť když je to poprvé. Rodiče ale často v tomto období nemají tolik času, aby si vše podrobně zapisovali. Můj první kalendář je proto navržen jednoduše a intuitivně, aby bylo zaznamenávání vzpomínek snadné a rychlé.

Zároveň je nedatovaný, takže můžete začít kdykoliv.

JEDNODUCHÝ A RYCHLÝ ZPŮSOB, JAK SI UCHOVAT VZPOMÍNKY

Můj první kalendář obsahuje 12 listů, jeden na každý měsíc, s nedatovanými políčky pro každý den v měsíci. Do těch si můžete zaznamenat zážitky, dovednosti a události vašeho miminka.

V základní sadě dostanete 220 samolepek, které vám v tom pomohou. Pokud máte pocit, že to nebude stačit, pak vám přijdou vhod extra sady samolepek, které nabízejí ještě více možností.

Kromě nálepek můžete k zaznamenání zážitků využít i jakýkoliv jiný způsob – do kalendáře si třeba zapisujte, kreslete nebo vlepujte fotky! Na konci knížky je pak prostor pro vzkazy – od rodičů, od babičky a dědy, od sourozenců…

Díky tomu všemu je Můj první kalendář jednoduchým a originálním pomocníkem při uchovávání vzpomínek na to nejkrásnější období, k němuž stojí za to se vracet.

Kalendář je originální a je to úplná novinka na českém trhu.

Kalendář se dá zakoupit na www.mujprvnikalendar.cz. Můžete si vybrat kalendář se základní sadou nálepek (220 ks nálepek) nebo kalendář se základní sadou a extra sadami navíc (330 ks nálepek). Na stránce se můžete podívat na jednotlivé extra sady a zakoupit si je zvlášť za 49 Kč. Na dalších sadách a nálepkách se denně pracuje a čerstvě nabízíme speciální vánoční sadu nálepek.

Kalendář je vhodný pro první rok dítěte a brzy bude v prodeji kalendář i pro druhý rok dítěte. Začít můžete kdykoliv!

 

Sledujte naše sociální sítě na Facebooku a Instagramu, aby Vám neunikla žádná novinka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Závody kočárků 2020 – výsledky

Vánoční štóla – sladké vánoční pečivo lze upéci i zdravě