Těhotenské legíny aneb Pohodlně a stylově i během těhotenství

V těhotenství je velmi důležité, aby se nastávající maminka cítila co nejvíce pohodlně. Ale na druhou stranu.. Ani v těhotenství se žena nemusí vzdávat pocitu „být šik“.

Pomoc, už zase nemám co na sebe!

Tak tuhle větu říká asi  každá žena, a to minimálně.. neustále 🙂 Těhotenské legíny v tomto případě mohou posloužit i jako základní prvek k různým outfitům.

Postačí, když přidáte:

dlouhou tuniku

dlouhý svetřík

stylovou košili

nebo slušivé dlouhé tričko

Hlavně pohodlně

Na trhu naleznete nespočetné množství legín obecně. Určitě ale opravdu zvažte koupi přímo těhotenských legín. A proč? Těhotenské legíny jsou totiž přímo uzpůsobené rostoucímu bříšku a celé stavbě těla tak, aby žena byla schopna vydržet v nich celý den. A to bez nekonečného padání a následného ,,popotahování“ legín.

Těhotenské legíny – kde seženu?

Jak už jsem zmínila o něco výš, na trhu je nespočet možností, kde sehnat těhotenské legíny. Já však mám svůj tip jasný. Velmi se mi osvědčili těhotenské legíny z astratexu.

Velmi pohodlné, prodyšné a také v různých barvách, a v různém provedení. Určitě si zde vybere každý. No, koukněte sami.

Další možností, kde si určitě vybere každý je Zoot.cz  Pokud zapátráte v kategorii MÓDA PRO TĚHOTNÉ, určitě ,,ulovíte“ více krásných kousků, které skvěle padnou nejen k legínám. Mrkněte sem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak příchod dítěte změní život rodičů?

Sexuální život rodičů po porodu