Těhotenská trička – slušivá i zábavná

Jste těhotná. Dvě slova a dvě čárky na těhotenském testu. Oboje vám v minutě zcela převrátí život. Jde o pro každou ženu bezesporu přelomovou událost.

Vstříc mateřství s humorem

Což ovšem neznamená, že váš smysl pro humor zůstal zavalen kdesi pod přívalem pouček o kojení, nošení, vožení či zubech. Ostatně, jestli budete v nadcházejících letech něco opravdu potřebovat, rozhodně to je právě schopnost neztratit optimismus a brát život z té veselejší stránky. Až budete potřicáté za noc vstávat a stejný počet kofeinových životabudičů vám zůstane zapovězen, neboť dosud kojíte, přistihnete se, jak se opájíte velmi sladkou vidinou událostí příštích, až se váš bezpochyby milovaný potomek odstěhuje alespoň na kolej.

tehotenske-tricko-mimino-kapse

Těhotenská trika, vtipný symbol mateřské soudržnosti

Poněkud vám zejména při pohledu do vašeho šatníku humor dochází? Do porodu ještě dva měsíce a vy už si teď zoufáte nad nedostatkem šatstva, do kterého se ještě jako verze 2v1 vejdete a zároveň bude vypadat esteticky přijatelně? Už jsou naštěstí definitivně pryč časy, kdy jste mohla upravenému vzhledu na následujících devět měsíců dát sbohem, protože sortiment obchodů připomínal potřeby pro táborníky a těhotenské oblečení svou elegancí dosahovalo úrovně stanové celty. Jak zůstat šik za všech okolností? Speciální těhotenská trička znají řešení pro každou nastávající maminku. Díky pružnému materiálu jsou pohodlná a zároveň přizpůsobivá vašim křivkám. Nečekané váhové přírůstky vás tedy rozhodně nezaskočí.

tehotenske-triko-baby-loading

A co si poslední týdny těhotenství trochu zkrátit navrhováním osobitého oblečení, které nikdo nemá? Vytvořte si tričko s vlastním potiskem. Dojemné fotky v rodinném albu má kdekdo, tuhle památku na nejkrásnější období života ženy budete mít ovšem jenom vy. Nebo jestli znáte nějakou kamarádku, která je právě v očekávání radostné události, takový dokonale personalizovaný dárek v podobě trička s potiskem bude určitě to pravé. Svou družku „ve zbrani“ musíte náležitě podpořit, kdo jiný rozumí všem těhotenským chutím na krvavý steak i mléčnou čokoládou (mnohdy i zároveň) a hormonálním bouřím lépe než právě kamarádky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak otěhotnět aneb jak se stát matkou

Jak si správně vybrat dětskou chůvičku