Těhotenská trička pro horké letní dny

Těhotenské tričko vám zpříjemní léto

Jste v očekávání a narůstající bříško značně omezuje volbu vašeho šatníku? Pak nezoufejte. Těhotenská móda je dnes velmi pestrá. Nemusíte se rozhodně spokojit s laclovými kalhotami a tričkem velikosti XXL. Vybírat lze i mnoho elegantních a cenově dostupných modelů těhotenské módy. Patří zde i těhotenská trička různých střihů, barev, vzorů a materiálu.

V jiném stavu trpí mnoho nastávajících maminek návaly horka či naopak chvílemi pociťují zimu. Proto je vhodné vybírat takové těhotenské oblečení, které se dá vrstvit a má výtečnou savost. Těhotenská móda umožňuje vybírat mezi legínami, tunikami, svetry, tričky. I když máte bříško, můžete – vypadat šik. Důležité je, jak se v daném modelu cítíte vy. Těhotenstvím rozhodně neztrácíte nic ze své krásy, ba naopak. Těhotenské bříško činí z každé nastávající maminky neodolatelnou bytost.

Do společnosti i do práce

Těhotenská trička patří k universálním oděvům, které využijete nejen v těhotenství. Lze je pořídit v mnoha velikostech, takže vás nikterak nebudou omezovat v pohybu. Podle střihu, materiálu, barvy či vzorku využijete těhotenská trička do práce, společnosti nebo ve volném čase. Přijde-li nečekaná společenská událost, jež si žádá elegantní oděv, pak můžete zvolit delší tričko zavinovacího střihu, látkové kalhoty nebo legíny. Aby nebyl model fádní, oživit ho můžete kovovým řetízkem nebo jemným páskem. Takové doplňky vybíráme v těhotenství tak, aby však neobtěžovaly.

Kdy těhotenskou módu nakupovat?

S nákupem těhotenské módy nemusíte vyčkávat rozhodně až do okamžiku, kdy je na vás těhotenství patrné. Většina modelů je šitá universálně, takže se hodí pro maminky od počátku těhotenství, až do porodu, poté i po porodu – v době kojení. Každá žena chce vypadat hezky a těhotenství není rozhodně důvod zanedbávat módní výstřelky. Slušivá těhotenská trička se postarají o to, aby vám nechybělo pohodlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

41 – 42. týden těhotenství

STROLLERING – ZÁVODY KOČÁRKŮ již pošesté!