Těhotenská móda

Každá žena se ráda obléká a nejinak tomu je i během těhotenství a mateřství. Naopak během těchto radostných, ale zároveň nejtěžších období života žen, je důležité, aby se cítili pohodlně, oděv je neomezoval a zároveň byl stylový.

Proto v dnešní době spousta firem myslí na těhotné a kojící ženy a přizpůsobuje tak tím svojí módní kolekci.

Rozhodli jsme se proto v rámci našeho webu pro maminy zařadit kategorii nákupů, kde naleznete kromě hraček a zboží pro miminka i oblečení pro těhotné a kojící, kde naleznete ty nejzajímavější módní kousky renomovaných výrobců a obchodů s oblečením a spodním prádlem, jako je například ZOOT.cz nebo Astratex.

V letní a jarní dny se budete určitě pohodlně cítit v těhotenských či kojících šatech, které jsou vzdušné, nebudou vás omezovat v pohybu a z pestré nabídky barev i střihů si určitě vyberete ty správné. Bližší informace o použitém materiálu, velikostech či barvách naleznete v detailu produktu na stránkách konkrétního prodejce. Stejně tak se tam dozvíte informace o způsobech dopravy, ceny dopravy případně akcích jako je doručení zdarma.

Další kategorií v naší sekci nákupů naleznete těhotenská trička, ať klasická, s potiskem nebo s vtipným potiskem tipu „obsazeno“.  V této sekci naleznete kromě klasických triček s krátkým nebo dlouhým rukávem i halenky a blůzy.

Kategorii těhotenských kalhot patří k jedné z nejobsáhlejších, a kromě džínových kalhot (klasických i slim) v ní najdete i klasické plátěné, legíny a pro letní období i kraťasy, jak pro doma, tak módní kousky na procházky.

Jako samostatnou kategorii u nás naleznete i těhotenské kalhotky, kde opět najdete praktické i módní kousky tohoto spodního oblečení. Jelikož se často na tuto konfekci zapomíná, a ženy byly u mnoha výrobců nuceni vybírat z klasické nabídky, ale nadměrných velikostí, věříme, že budete tato kategorie pro vás velice zajímavá.

Samozřejmě jsem kromě nabídky pro budoucí maminky, mysleli i na ty budoucí. Proto jak již bylo zmíněno, naleznete u nás kojící šaty, ale také kojící košilky, halenky a kojící podprsenky.

Nabídku oblečení budeme postupně rozšiřovat a doplňovat o zajímavé kousky. Zboží, které u nás vidíte, mají konkrétní obchody skladem a pokud vám některý z vašich oblíbených prodejců chybí, zkuste nás kontaktovat a pokusíme se nabídku doplnit. Stejně tak, pokud vám zde chybí i některá z kategorií, dejte nám tip.

Doufáme, že se vám bude nabídka líbit, vyberete si z ní pohodlně sedící a zároveň stylové kousky oblečení, se kterými půjdete s dobou a vaše těhotenství i mateřství se pro vás stane komfortnějším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novorozenecká žloutenka

Rada od fotříka: co bychom udělali jinak při výběru kočárku?