STROLLERING – ZÁVODY KOČÁRKŮ již pošesté!

Milé maminy, máme pro vás pozvánku na super akci, ať již jste těhotná taháte kočárek, tohle si nesmíte nechat ujít.

Čtvrtá dubnová neděle bude letos patřit všem aktivním rodičům, kteří se sejdou na více než 40 místech po celé ČR, SR a v Polsku, aby změřili své síly v netradiční disciplíně – sportovní chůzi s kočárkem. 23. dubna 2017 v 15 hodin odstartují v pořadí již šesté Strolleringové závody.

„Jedná se o sportovně-zábavné odpoledne, jehož cílem je motivovat maminky na mateřské dovolené k pravidelnému pohybu a sportu. Chceme ukázat, že sportovat lze i s kočárkem.“, vysvětluje Edita Berková, zakladatelka programu Strollering®. „Zároveň ukazujeme dětem od raného věku, že pravidelné sportovní aktivity patří ke každodennímu rytmu života a tím u nich probouzíme přirozený vztah k pohybu“, dodává.

CHŮZE s kočárkem

Podstatou samotných závodů je CHŮZE s kočárkem na cca 100 kroků dlouhé trati v co nejkratším čase. Na každý „rozchod“ budou dohlížet rozhodčí, jejichž úkolem je kontrolovat především regulérnost stylu chůze, jelikož právě ta je předmětem závodů. Zcela záměrně je kladen důraz na chůzi, neboť sportovní chůze je základem každé lekce programu Strollering® – outdoorového fitness programu pro maminky (a tatínky) na MD.

Kategorie závodů

Pro soutěžící jsou připraveny 3 hlavní kategorie závodů: pro maminky, pro tatínky a pro celé rodiny, kdy je třeba, aby se dva členové rodiny drželi madla kočárku současně.

STROLLERING

Celá akce vždy částí nebo celým výtěžkem ze startovného podpoří určitou neziskovou organizaci nebo konkrétního jedince.

Součástí akce je ve většině míst také bohatý doprovodný program, a tak si na své přijdou také „nekočárkové“ děti a dospělí.

Přijďte si užít unikátní akci, která má smysl! http://www.zavodykocarku.cz/

Publikováno s laskavým svolením instruktorky a školitelky Kristýny Strakošové – http://www.aktivnimatka.cz/ 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Těhotenské tričko vám zpříjemní léto

Těhotenská trička pro horké letní dny

Proč mají maminky pořád co dělat