Ohřívač lahví – zjednodušení domů i na cesty

Jak zajistit spokojený spánek pro vás i vaše mimčo? Stačí ohřívač lahví.

Mám jeden rychlý tip, kdybyste nevěděli co za výbavu se vám může hodit pro mimčo. A tentokrát to nebude ani tak pro vašeho miláčka jako pro vás. Tím tipem je ohřívač lahví, který má hned několik různých výhod.

Ohřev na stanovenou teplotu

Využíváme doma přes den i přes noc. Ohřívačka jednoduchým způsobem ohřeje vodu například na Sunar na stanovenou teplotu. Nemusíte tak lítat s teploměrem okolo sporáku. Lahvičku jednoduše naplníte balenou nebo převařenou vodou, vložíte do ohřívače a voila, voda na Sunar je připravena. Takto jednoduše můžete ohřívat přímo mateřské mléko nebo třeba příkrmy.

Jen si to představte (zažívám skoro každou noc), mimčo uspíte kolem 8 večer a užíváte si chvilky večerního volna. Je už jedno jak. Kolem 11 se rozhodnete jít spát, ale po hodině spánku vás probudí pláč malého hladovce. Co teď? Pokud jste nepodcenili večerní přípravu, můžete mít připravenou lahvičku s převařenou vodou v ohřívačce, takže jen přejdete do kuchyně, zapnete ohřívač a za pár minut je Sunar hotový. V noci se jednoduše každá minuta hodí.

Ohřívač lahví na cestách

Dlouhá cesta autem může být pro mimčo peklem. Dlouhou dobu je přivázané v sedačce a k jídlu dostane jen „kapsičku“. Ale pokud máte ohřívačku s napájením do auta, uděláte Sunar kdykoliv.

Další praktickou ukázkou může být ubytování na dovolené v penzionu bez kuchyňky. Jak byste připravili Sunar?

Ohřívač lahví na Sunar i na příkrmy

Co všechno ta ohřívačka umí?

U většiny z nich nastavíte jednoduše teplotu, na kterou chcete pokrm ohřát a zapnete tlačítkem. Ohřívač vám poté dá nejčastěji zvukovou signalizací vědět, že je jídlo hotové. Vymazlenější typy jsou doplněné o funkci udržování teploty nebo rozmrazování. Bez problémů zvládnou:

  • ohřívání vody i dětských příkrmů
  • ohřev doma, v autě i po penzionech
  • rychlý ohřev během několika minut
  • automatické vypnutí po ohřátí

A co vy? Používáte ohřívačku nebo podobné „zlehčováky“?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Co zařídit po narození dítěte

Rýma v těhotenství