Ledové království všude kam se podíváš

Taky už máte doma panenku Annu a neustále dokolečka u vás zní píseň “Najednou”, česká a neméně úspěšná verze ústřední písně k animovanému filmu Ledové království? Vaši holčičku nejspíš postihlo šílenství mnoha dalších děvčátek (ale i kluků), kteří se do této pohádky zamilovali. Není divu, kouzelný příběh dvou sester v provedení studia Walt Disneyho láká do kin i dospělé. A děti chtějí všechno, na čem je motiv “Frozen”. Třeba i ložní prádlo.

Zatímco u panenek, penálů a všeho, co s motivem Ledového království přišlo do styku, musíte často dělat kompromisy vzhledem ke kvalitě a bezpečnosti provedení, u povlečení nebo osušek to naštěstí neplatí. Starostlivé maminky tak na trhu seženou povlečení Frozen s oblíbeným motivem jejich holčičky, zároveň si ale budou moci být jisté tím, že kvůli pěknému vzoru neošidili praktickou stránku věci.

Kvalita a pohodlí především

Tak třeba dříve tolik rozšířené zapínání na knoflíky dnes už naštěstí vystřídalo pohodlnější zapínání na zip. Odpadne neustálé přišívání upadených kousků a pokud máte navíc ještě malé děti, je vám asi jasné, jak je to s bezpečností u knoflíkového zapínání.

Dalším měřítkem kvality ložního prádla je pak materiál. Vzpomínáte na povlečení z umělých směsí, ve kterých jste se v létě potili a v zimě vám v nich byla zima? Tak na ně zapomeňte! Kvalitní univerzální bavlna umí přesný opak, je vhodná na celoroční používání a svými vlastnostmi je pro děti naprosto ideální. Malé děti se totiž potí mnohem více než dospělí, je tedy nutné zvolit takové prostěradlo a dětské povlečení, které dobře saje a odvádí tak pot od těla. 100% bavlnu hledejte nejen ve složení povlečení a prostěradel, ale i osušek. Tady platí ještě více, že jen kvalitní materiál má ty vlastnosti, které v koupelně nebo u bazénu očekáváte.

Do koupelny i k moři

Když už mluvíme o bazénu a koupání celkově, znáte dětská plážová ponča? Jsou ideální v případech, kdy potřebujete dítě po koupání rychle zabalit, aby bylo v teple. I zde by měl být na prvním místě příjemný materiál, který je citlivý k dětské pokožce.

Dejte si také pozor na potisky. Ty nekvalitní mohou být totiž velmi agresivní k dětské kůži.

Anna a Elsa na sto způsobů

Dětská osuška Ledové královstvíPokud jste spolu se svými dětmi už podlehli kouzelnému království Arendelle a hledáte povlečení i dětskou osušku Ledové království, zkuste e-shop RodinnéBalení.cz. Kromě kvality použitých materiálů totiž garantují i použití ekologických barev.

Najdete u nich povlečení Ledové království hned v několika provedeních od něžně růžové až po temnou modř a na své si vaši nejmenší přijdou i v koupelně. Dětské osušky Ledové království věrně zobrazují sestřičky Annu a Elsu v různých variantách. Vyberte si podle toho, kterou z hrdinek vaše malá princezna preferuje.

Vraťme se teď ještě k dětským pončům. I tady totiž nepřijdou milovnice disneyovského bestselleru zkrátka. Volit můžete z několika verzí, z nichž každá samozřejmě nese nádherný “Frozen” motiv. Nechybí ani praktická kapucka, která udrží i tu nejzmáchanější hlavičku v teple.

  1. Kvalitní potisk by určitě nikdy neměl být nijak dráždivý. Kvůli dětem kupujeme osušky a ručníky s potiskem defacto pořád a ještě se nám nestalo, že by byl problém. Samozřejmě si dávám pozor na to, kde kupuji. A jeden tip. Jestli chcete zkusit opravdu kvalitní osušky, nejen pro děti, vyzkoušejte bambus 🙂 Eva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Těhotenské svatební šaty

Povlečení přizpůsobte věku dětí