Konec s nudou při cvičení

Silvestr a Nový rok je pro většinu z nás časem bilancování. Ohlížíme se za tím, co se nám za celý rok přihodilo, co jsme dokázali, ale taky nás často napadá, co bychom chtěli udělat jinak.

Novoroční předsevzetí pro novopečené maminky

Pokud mezi vaše zážitky patří narození miminka, tak si rok 2017 budete určitě pamatovat. Protože každý další rok přinese spoustu nových věcí.

S narozením děťátka se najednou, aspoň ze začátku, točí všechno jen kolem něj. A často tak zapomínáme na sebe. Každá novopečená maminka už aspoň jednou pila úplně studenou kávu, snídala pomalu v poledne a u zrcadla si raději nechala zhasnuto. Anebo teď před Vánocemi smutně hledala ve skříni sváteční oblečení, do kterého by se vlezla.

Kdy je nejlepší začít

Říká se, že devět měsíců se tělo mění díky těhotenství a další rok trvá, než se zase dá dohromady. Ale to asi není to, co by novopečenou maminku potěšilo. Někdo má to štěstí, že hubne už jen kojením a péčí o děťátko, ale většina musí začít sama, a to nejlíp pohybem. A nejlepší čas je právě teď. Protože máme před sebou celý půlrok, než začne plavková sezona. A proč bychom se měly smířit s tím, že už nikdy nebudeme mít vysportované tělo?

Jak nejlépe začít s plněným novoročních předsevzetí

Jakmile pomine vánoční shon, opusťte vyhřáté místo na gauči a vyrazte ven. Pokud jsou pro vás procházky nudné a hledáte něco akčnějšího, asi se budete ohlížet po nějakém kurzu, který vám zaručí pravidelný pohyb. Jenže tady nastává častý problém. Komu by se chtělo chodit samotnému? Nadšení po měsíci opadne, pak jsou děti nemocné, pak přijede tchýně, kamarádka, sestra a na permanentku do posilovny se začne prášit.

Hlavní je nebýt na všechno sama

Řešení je jednoduché. Najděte si někoho, kdo bude chodit cvičit s vámi. Pokud jsou všichni vaši známí gaučoví povaleči, nebo prostě nemáte společný volný čas, zkuste využít sportovní seznamku na webu www.hledampartaka.cz. Právě tady totiž můžete najít někoho, kdo vás podpoří, nebo si všimnete zajímavého kurzu, kam jiný návštěvník webu chodí.

Web je určen pro všechny sportovně i nesportovně založené jedince, kteří hledají parťáka na posilování, lyže, kolo nebo třeba na lezení na stěně. Parťáky najdete ve všech větších městech, nejen v Brně nebo Ostravě, ale třeba i v Českých Budějovicích nebo v Táboře. A pokud tam vhodný inzerát nenajdete, nezoufejte a přidejte svůj. Je to za pár vteřin vyřízené, a odpovědi Vám chodí na email. Za pokus přece nic nedáte (je to zdarma).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Boty pro batolata – na co si dát pozor?

Mami, kdo nosí dárky?