Potřebujete kojící podprsenku? Připravili jsme pro vás sortiment podprsenek, kde najdete produkty pro budoucí maminky od hlavních eshopů u nás. Zboží co vidíte mají obchody skladem. Bližší informace o velikostech nebo dopravě se dozvíte v detailu. Přečtěte si také jak vybrat nejvhodnější kojící podprsenku.


displayCategory(„Maminy a mimina/Oblečení pro maminky/Mateřské oblečení/Kojící podprsenky“);
?>

Kojící podprsenky jsou nezbytným vybavením každé kojící maminky. Poskytují patřičnou oporu prsům, aniž by je utlačovaly. Mají vynikající absorpční schopnost a tím zabraňují prosáknutí mateřského mléka z prsu. Ramínka bývají pevná a nedovolí prsům, aby se prověsily.

Kojící maminka bez kojící podprsenky

Kojící podprsenky jsou důležité jednak ze zdravotních důvodů, dále poskytují pohodlí a rovněž zde sehrává roli estetika. Klasická podprsenka není schopná prsům dodat požadovanou oporu a pohodlí. Ženy, které nepoužívají kojící podprsenku, nemají tak dobře fixovaná ňadra, což se na nich časem podepíše. Navíc jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které nedráždí pokožku v době kojení. Jsou nejen praktické, ale i velmi slušivé.

Jak vybrat nejvhodnější kojící podprsenku?

I když je Vaše těhotenství u konce a Vy se pomalu začínáte těšit na návrat k oblečení běžných velikostí, připravte se na fakt, že svá prsa do Vaší staré podprsenky neschováte. S produkcí mléka po porodu a následným překrvením pravděpodobně zjistíte, že jsou ještě o dost větší, než v závěru těhotenství. Pokud máte v plánu kojit, Vaše prsa i Vy si zasloužíte vhodnou těhotenskou podprsenku.

  • Princip kojící podprsenky spočívá ve zdvojeném košíčku s odepínatelným háčkem ve vrchní části, který Vám i hladovému dítku zajistí snadný a rychlý přístup k bradavce. V dnešní době už si můžete vybírat z mnoha střihů, barevných kombinací i volit míru výztuže a podpory ňader.
  • Jste-li na začátku období kojení, vyhněte se podprsenkám s kosticemi. V době, kdy jsou Vaše ňadra nejvíce nalitá, oceníte pohodlnou a měkkou podporu. Podprsenka Vám musí poskytnout hlavně pohodlí, zpevnění a praktičnost při kojení.
  • Podprsenku pro období od půl roku a dále už můžete vybírat z více variant a nemusíte se vyhýbat ani prádlu s kosticemi. Vaše postava se pomalu navrací k původním tvarům a Vaše prsa si zaslouží podprsenku, která jim i nadále umožní pohodlné kojení, ale také bude hezká a vhodná pod oblečení do společnosti, pro sport, do práce apod.
  • Zvykněte si na to, že během kojení Vaše prsa v průběhu dne mění svou velikost. Volte podle toho prádlo z příjemných, pružných materiálů, které si s těmito změnami poradí.
  • Máme pro Vás ještě jeden tip na závěr, pokud se chcete pohodlně vyspat a mít co nejsnadnější kojení i v noci, podívejte se na noční kojící košilky.

Zpět do sortimentu kojících podprsenek