Aby si maminka odpočinula

Co dělat, aby si maminka odpočinula? Najměte si chůvu.

Bez dětí si umí představit život jen málokterá žena. Na maminky si hrají už malá děvčata a pečovatelský pud je v nich zakódován od narození. Přestože je dnes ženám vštěpována i role kariérní, evoluce se nedá potlačit a mateřství zůstává tou nejvýznamnější výsadou, která ženu naplní a splní si díky ní svou životní funkci.

Nic naplat, přestože tohle feministky neuslyší rády, porodit a vychovat dítě je v historickém kontextu jediným úkolem, pro který stojí za to žít. Bez ochoty ženy stát se matkou, přijmout bolest, starost a péči o malé stvoření, by lidstvo vymřelo.

Objednejte chůvu

Děti jsou naše budoucnost, a přesto bývá role matky často nedoceněná. Jen ten, kdo někdy zažil, co všechno péče o dítě obnáší, ví, že to není žádná legrace a mateřská dovolená žádnou dovolenou není. Zápřah 24 hodin denně 365 dní v roce staví mamku do role pečovatelky, pro niž práce nikdy nekončí.

Ani maminky ale nejsou stroje, proto je dobré mít po ruce hlídačku, která v případě potřeby zaskočí. Nemáte-li osobní hlídačku, lze objednat profesionální chůvy na hlídání dětíProfesionální chůva je vyškolená persona, která má letité zkušenosti a dokáže vaši ratolest nejen pohlídat, ale i zabavit.

Máma není stroj

Hlídání dětí lze vyzkoušet na jeden den zdarma, aby vyhovovalo dítěti i rodičům. Je velmi dbáno na specifické požadavky každé rodiny a individualita dítěte je respektována jako osobnost. Hlídání je možné nasmlouvat jednorázově, ale i s pravidelnou dikcí nebo dlouhodobě. Vše je na osobní domluvě.

Chůva může být rodině k dispozici přes den, i o večerech, přes víkendy nebo o svátcích. Překážkou není ani dítě nemocné nebo jeho doprovod k lékaři. Cena na hodinu za hlídání dětí je nastavena tak, aby za ni mohla být odvedena co nejkvalitnější práce, a startuje od 160 korun. Dovolit si ji tak může každá maminka, která potřebuje „vypnout“ a aspoň na chvíli zrelaxovat bez dětí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Fit mamina –  2. díl

Příjemná zpráva pro tatínky: otcovská dovolená