5 tipů jak znovu rozpoutat vášeň


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/www/maminyamimina.cz/www/maminyamimina.cz/wp-content/themes/starmile/includes/theme.php on line 838

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/www/maminyamimina.cz/www/maminyamimina.cz/wp-content/themes/starmile/includes/theme.php on line 839

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/www/maminyamimina.cz/www/maminyamimina.cz/wp-content/themes/starmile/includes/theme.php on line 840

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/www/maminyamimina.cz/www/maminyamimina.cz/wp-content/themes/starmile/includes/theme.php on line 856

Jedním z největších zabijáků intimního vztahu mezi partnery je bezesporu stereotyp, souhlasíte? Po delší době se tomuto ,,zabijáku“ nevyhne bohužel žádný pár.

A pokud jste už nehodili,,flintu do žita“, je na čase vytasit netradiční zbraně.

Jak znovu probudit vášeň? A zažít tak žhavý sex?

Erotické pomůcky –  dárek nejen pro partnera

Stále hledáte inspiraci na originální, přesto přínosný dárek pro svého partnera? Drahé parfémy a šperky už vám přijdou klišé? Potom je čas na změnu. Zkuste svého partnera překvapit. Třeba něčím z čeho bude nadšený on i vy sama. A kde takový originální a praktický dárek hledat? Jako inspirace vám dobře poslouží známý Sexshop Růžový Slon, kde naleznete široký a prověřený sortiment všeho druhu. A nemusíte se vůbec ničeho bát, garancí je jim vítězství v anketě „Cena popularity – shop roku 2017“ známého serveru Heuréka, 100% diskrétnost a přes 15000 spokojených uživatelských recenzí. O jednoduchosti výběru a objednání se můžete přesvědčit v následujícím videu:

Vibrátor, základní výbava aneb první výběr

Vybírat něco nového není vždy jednoduché. To samé platí i o výběru vhodného vibrátoru, ať už vybíráte pro svou partnerku nebo sami pro sebe. Každé ženě vyhovuje něco jiného. Jiná délka, objem, povrch. Proto je velmi důležité vybírat s rozvahou. Jak a podle čeho tedy ten ,,pravý“ vibrátor vybrat?

Erotické pomůcky, hračky a vše, co ke zlepšení vztahu přijde vhod

Toužíte po erotické masáži, nevšední masturbaci nebo po žhavém partnerském sexu? Potom si dobře zapamatujte spojení masážní vibrátor. Tato erotická pomůcka je mistrem ve svém oboru. Patří mezi nejvýkonnější pomocníky pro všechny. Pomocník, který zajistí uspokojení každé ženě. Díky svému velmi příjemnému povrchu se stane skvělým zážitkem na kterékoli části těla.

Jak na žhavý sex?

Máte pocit, že už váš sex není tak žhavý jako dříve? Něco mu chybí? Nemá jiskru?  Není nic jednoduššího než podívat se na věc z druhé strany a něco změnit. Přinášíme vám několik osvědčených tipů, jak na žhavý sex po celý rok.

  1. Svůdné prádélko

Probuďte v sobě neodolatelnou ženu, po které muž zatouží již při prvním pohledu.

  1. Erotická masáž

Předehra má své důležité místo a úlohu, proto se na ni zaměřte. Dopomoci vám k tomu může jemná erotická masáž při svíčkách, hudbě nebo u lechtivého filmu.

  1. Změna místa

Nudí vás už představa sexu v manželské posteli? Proto je čas na změnu. Změna prostředí dopomáhá k uvolnění a větší fantazii. Co takhle sex v autě? V přírodě? Hm?

  1. Vyzkoušejte nové sexuální polohy

Existuje spousty sexuálních poloh, které jsou také příjemné než ,,klasické“ polohy, jenž zajisté všichni moc dobře známe.

  1. Erotické hrátky se šlehačkou

Šlehačku využijte jako pomůcky při předehře. Okuste šlehačku z každé místa vašeho partnera

A nakonec si ukážeme pár zaručených tipů na dlouhé zimní večery v následujícím videu

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spaní s miminkem

STROLLERING® ZÁVODY KOČÁRKŮ